Rama e promovon Dardhën: Destinacion turistik plot gjallëri

Tiranë, 13 nëntor 2021 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar sot në mëngjes disa pamje nga fshati turistik i Dardhës në Korçë.

Në një video-regjistrim të pamjeve të bukura të fshatit, të publikuar në Facebook, Rama e cilëson Dardhën “destinacion turistik plot gjallëri.

Mesazhi i Ramës:

MIRËMËNGJES 😊

dhe me Dardhën, e cila tanimë është një destinacion turistik plot gjallëri, ju uroj një fundjavë të qetë🙏

#BeautifulAlbania🇦🇱❤️

https://www.facebook.com/watch/?v=636270181151061

(r.m.)

Comment

*