Rama: Vaksinim një orë e më parë!

Kryeministri Edi Rama me postim në “Facebook”:

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me ftesën për të pavaksinuarit që të vaksinohen një orë e më parë, për të mbrojtur veten e për të mos u ndodhur jashtë mundësisë së aksesit në mjedise publike, në qoftë se situata e dimrit do ta imponojë, ju uroj një fundjavë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

Comment

*