Burri vret bashkëshorten dhe veten me çifte në Divjakë të Lushnjës

Krim në familje në fshatin Babunjë të Divjakës.

Policia bën me dije se Hekuran Rrasa, 58 vjeç, ka vrarë me armë gjahu në banesë bashkëshorten e tij, Fëllënxë Rrasa 45 vjeçe dhe më pas ka vrarë veten.
Në vendngjarje është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e gjahut.

Mësohet se në vendngjarje ka arritur policia e cila po merret me hetimin e ngjarjes dhe zbardhjen e rrethanave që çuan drejt një krimi të tillë./ Ora News/